Nápoveda
Zde najdete užitečné tipy pro nekomplikovanou, efektivní domluvu a vyřízení vaší poptávky..
1. Jak poptávat službu, jak se domluvit?
- Specifikujte prosím o jaké připojení máte zájem (zdarma [kvalitní signál není na každém místě] nebo placené [signál obvykle na každém místě])
- Domluvit se lze mailem (viz menu kontakt) AKTIVNÍ, mobilním telefonem (pouze poptávky měření a instalace) nebo smskou (pouze potpávky měření a instalace). Optimální čas pro zavolání je Po – Pá 9:00 – 20:00 hod. Kontakt uvedený na zdejším webu je přímo na technika, který pracuje v terénu – pokud se nedovoláte nebo se jedná o pozdější hodinu, pošlete prosím SMSku ve tvaru: Poptávam (instalaci, měření), adresa XY (Plzeňská 88, Chotěšov), termín denně od XY do XY. Novák.
- V případě, že voláte a nedovoláte se technik je zaneprázdněn – netelefonujte prosím opakovaně, pošlete místo toho smsku! Hned jak bude možné budete kontaktování odpovědí na SMS nebo telefonátem.
- Cca hodinu před domluveným termínem prosím zašlete smsku na kontaktní číslo technika, že termín platí. Ze strany technika bude termín potvrzen nebo upřesněn..
2. Chci (wifi) připojení k internetu, jak na věc?
- Domluvte si termín obhlídky. Technik zhodnotí podmínky pro připojení a navrhne řešení. Bez měření nelze říct, že je ve vaši lokalitě ta nebo ona možnost.
- Bez ověření podmínek (proměření) nelze konstatovat ani radit zda-li je možné to nebo ono.. Berte to prosím v potaz.
3. Poptávám jinou IT službu
- Poskytujeme celou řadu služeb a na 99% vám vyhovíme dle vašeho přání.
4. V lokalitě kde bydlím je 100% síť XYZ, nemohu se ale připojit.
- Jako každá činnost nebo technologie i Wi-Fi předpokládá jisté specifika. Minimálni hodnoty (v dB) pro ustavení stabilního připojení, zohlednění limitů ČTU u konfigurace, optimální nastacení, vhodné bezdrátové hardware vybavení atd.. Pro libovolné řešení jsme zde pro vás.
5. Co napsat do emailu nebo říct do telefonu?
- Co, kde a kdy.
6. Mám se v domluveý den připomenou?
- Napsat smsku nebo se ujistit telefonátem je ideální (zejména pokud prší nebo má technik spoždění).
7. Umíte pouze sítě a wifi?
- Poskytujeme komplexní služby v oblasti PC, hardware, software, sítí, instalací, konfigurací, zabezpečení (na všech platformách a ve všech operačních systémech). Zabezpečíme i váš obytný nebo pracovní prostor, stejně tak umíme i VoIP a další technologické novinky. Neustále sledujeme nové trendy. Kompletní nabídku najdete v naší aktuální nabídce ZDE. AKTIVNÍ
Uděláme vše od instalace operačního systému, kompletní libovolnou konfiguraci (kancelář, herní počítač, firemní počítač ), opravu, návrh software vybavení, výběr kancelářského balíku až po optimalizaci nákladů..
8. Za jak dlouho nebo kdy přijede technik?
- Zaměstnávame flexibliní, ochotné a spolehlivé lidi. Obvykle nečekáte déle než 24 hodin. Záleži pouze na domluvě a volném termínu.
9. S čím mimo domluvu v Chotěšov 100% počítejte..
- Složitější instalace (u předešlého klienta) = pozdější příchod nebo (u vás) = delší instalace. Počítejte s časovou rezervou a nedomlovejte se prosím na minutu přesně. Příklad: Pokud se domluvíte na 15:00 hod, berte to jako od 15:00 né o 15:00 hod. Děkujeme za pochopení.
10. Kolik stojí připojení k internetu?
- Záleží. Ve vaši lokalitě může být k dispozici několik sítí. Od těch zdarma až po ty placené. Naše služby provozujeme jako servisní jednotka. Umíme pro vás najít a zařídit nejvhodnější připojení k internetu (drát i bezdrát). Operujeme po celém Chotěšově a okolí. Ceník našich služeb je ZDE. AKTIVNÍ